Powiatowe Zawody Łyżwiarskie

⛸️⛸️ Kolejny zimowy sezon za nami. Szkoda!!!!

Powiatowe Zawody Łyżwiarskie przeszły do historii!!!

Kolejna cykliczna i coroczna nasza impreza czyli już XVIII Powiatowe Drużynowe Zawody Łyżwiarstwa Szybkiego za nami! Osiągnęliśmy pełnoletność 💪🏻💪🏻

Wspólnie z GUKS Lider oraz szkołami Gminy Lyski i Gaszowice nakręcamy dzieciaki do super zabawy jaką jest ślizganie się na lodzie. 💪🏻

Jazda na łyżwach to wielka frajda, a ściganie się o to kto lepszy, to chyba jedna z najstarszych i najfajniejszych zabaw dla dzieci. I nie ważne, kto i jak jeździ, ważne, że po przeciwnej stronie toru jest konkurent, którego trzeba dogonić albo nie dać się mu się wyprzedzić, nawet się czołgając. Dla tego wulkanu emocji warto to robić. Dlatego wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi, woli walki oraz determinacji, bo jak widać, grono zawodników tego sportu i rekreacji jest duża.

🏆 Uczestnikom zawodów poczęstowano batonikiem, a zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymali medale, puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Dyplomami wyróżniliśmy również najszybszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, a wyróżnienia otrzymali najmłodsi uczestnicy zawodów z klas II i III, bo i tacy zawodnicy tam byli. Rewelacja! Oby ich następców w przyszłości było więcej. Zwycięzców udekorował pan Marek Profaska Wicestarosta Powiatu Rybnickiego.

Uczniowski Klub Sportowy „GRACZ”, organizator i koordynator zawodów działając w ramach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, przy ogromnym finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Rybniku, dziękuje opiekunom czyli wuefistom za pomoc w organizacji i sędziowaniu, dyrekcjom szkół za pomoc w sfinansowaniu transportu a uczestników zapraszamy za rok na następne zawody łyżwiarstwa szybkiego.

Transport dla szkół z Gminy Lyski został sfinansowany ze środków pozyskanych przez UKS „GRACZ” w ramach zadania „Propagowanie Aktywności Fizycznej Wśród Mieszkańców Gminy Lyski”.

📸 📸  Wszystkie zdjęcia, wyniki i klasyfikacja końcowa oraz wyróżnienia indywidualne w załączonym poniżej linku.

https://www.facebook.com/share/p/FCZRXNRhtxPj63bW/\

https://www.facebook.com/share/p/RzwrNeQh12mM6vFY/

Comments are closed.