PODARUJ NAM 1% SWOJEGO PODATKU

Szanowni Państwo!

Podstawowym celem działania Uczniowskiego Klubu Sportowego GRACZ jest organizacja i prowadzenie zajęć rekreacyjno – sportowych dla wszystkich mieszkańców Gminy Lyski.

W ramach wielu sekcji sportowych (koszykówki, siatkówki, unihokeja i piłki nożnej) organizujemy zajęcia dla różnych grup wiekowych dzieci i młodzieży naszej Gminy. W każdym z nich zapewniona jest opieka instruktorów i trenerów, którzy czuwają nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem zajęć. Ponadto działając na przestrzeni wielu lat, za dziesiątki tysięcy złotych kupiliśmy sprzęt sportowy, z którego korzystają uczniowie Szkoły Podstawowej i użytkownicy Orlika w Lyskach (w ostatnim roku z pozyskanych przez nas pieniędzy zakupiliśmy sprzęt o wartości prawie 10 tyś zł: są to piłki do koszykówki i piłki lekarskie, pachołki, płotki, koszulki treningowe oraz meczowe, osprzęt rowerowy, apteczka i kamizelki odblaskowe).

Aby uzyskać fundusze na te zakupy uczestniczymy w konkursach i grantach realizując zadania z Urzędu Gminy, Ministerstwa Sportu i Starostwa Powiatowego. Do każdego z nich potrzebny jest wkład własny czyli około 15% kwot dofinansowania. Nie prowadzimy działalności gospodarczej i nie zarabiamy na zebranych składkach, a chcąc sprostać powyższym wymogom potrzebujemy wsparcia. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o powierzenie nam 1% ze swego podatku. Pieniądze zostaną wykorzystane na realizację wymienionych działań, a te z pewnością przyczynią się do poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego nie tylko młodego pokolenia, ale wszystkich uczestniczących w naszych zajęciach.

Nasz numer KRS, który należy wpisać w odpowiednie rubryce rozliczenia rocznego:

KRS 0000342865

Poniżej propozycja w postaci link do rozliczenia o-nline

https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000342865/

Więcej informacji o naszym stowarzyszeniu i naszej działalności na naszej stronie internetowej i Facebooku

https://uksgracz.pl/

https://www.facebook.com/graczlyski

 

Comments are closed.