Ogólnorozwojowe treningi dla dziewcząt i chłopców

W imieniu swoim oraz uczestników dotychczasowych zajęć, a także członków i zarządu naszego stowarzyszenia, zapraszam wszystkie dzieci z terenu Gminy Lyski w wieku wczesnoszkolnym, z rocznika 2011-2013 do udział w ogólnorozwojowych zajęciach sportowo rekreacyjnych. W związku z tym, że są to zajęcia usprawniające koncentrujemy się na grach i zabawach, elementach koszykówki, unihokeja, siatkówki i piłki ręcznej. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz kadrą prowadzącą zajęcia. Zajęcia odbywają się systematycznie w godzinach popołudniowych we wtorki i piątki, na Orliku w Lyskach i na Sali Gimnastycznej przy SP Lyski. Treningi odbywają się pomiędzy godziną 17.00 a 18.30. Możliwe, że jak wrócimy do nauczania stacjonarnego to zajęcia będą rozpoczynać się o 16.30 lub 16.45.

Dodatkowo od 2010 roku w ramach sekcji piłki nożnej prowadzimy szkolenie dzieci w grupach Żaków (rocznik 2012 – 2014), Orlików Młodszych i Starszych (rocznik 2010 i 2011) oraz Trampkarzy Młodszych (rocznik 2007 – 2009).

Treningi piłkarzy:

  • Żaki wtorek i piątek
  • Orliki środa lub czwartek i sobota dopołudnia
  • Trampkarze wtorek i czwartek

Informacji o naszym stowarzyszeniu również na

www.facebook.com/graczlyski/

Zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o kontakt. Telefon komórkowy UKS-u 600 534 099

Bogusław Niestrój
Prezes

UKS „GRACZ”

Comments are closed.