Ministerstwo Sportu PROGRAM KLUB  – EDYCJA 2020

Miło nam poinformować naszych sympatyków, członków, zawodników i ich rodziców, że po raz czwarty otrzymaliśmy dotację i dofinansowanie w ramach Programu KLUB - Edycja 2020. Można powiedzieć, dalej jesteśmy w KLUBIE!!!

Uzyskaliśmy 72 punkty w konkursie i na4894 przyznane wnioski zostaliśmy sklasyfikowani na 1382 pozycji. Otrzymaliśmy 15 000 zł. To kolejny sukces, który pozwoli nam doposażyć naszą działalność w sprzęt sportowy oraz dofinansować wynagrodzenie trenerów.sport powszechny

Cieszymy się tym bardziej, że w tegorocznej edycji, obok zajęć sportowych z piłki nożnej, w ramach funkcjonowania naszych sekcji ruszamy z treningami koszykówki. Zajęcia

będą przeznaczone dla dzieci czyli dziewcząt i chłopców z rocznika 2010 i młodsi. W związku z obecną sytuacją oraz zbliżającymi się wakacjami zajęcia rozpoczną się około 13 sierpnia o godzinie 17.00.

Harmonogram późniejszych treningów zostanie ustalony po pierwszych zajęciach.

Dodatkowo rozpoczynamy nabór do grupy Żaków rocznik 2012 i 2013. Po zebraniu 10-cio osobowej grupy, w związku z wakacjami zajęcia rozpoczną się około 17 sierpnia.

Realizacja programu została pozytywnie zaopiniowany i rekomendowany przez Dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Lyski i administratora obiektu sportowego Orlik 2012 w Lyskach.

Zgłoszenie dziecka do projektu:
tel. 600-534-099
adres e-mail: uks.gracz@wp.pl

Dodatkowo realizujemy zadanie publiczne w zakresie szkolenia dzieci w dyscyplinie piłka nożna, pod nazwą „UKS „GRACZ” – Junior Piła Nożna”. Program finansowany jest przez Urząd Gminy w Lyskach. Każda drużyna otrzymuje wsparcie w wysokości 3 250,00 zł.

Zarząd UKS "GRACZ"

do pobrania: Program KLUB 2020