Koszykówka po latach

Znowu było EKSTRA!!! 🏀🏀🏀

Krótkie podsumowanie.

👉 W sobotę 18 listopada po raz XI nasi Panowie czyli absolwenci Gimnazjum w Lyskach i Szkół Podstawowych spotkali się aby rozegrać Amatorski turniej „KOSZYKÓWKA PO LATACH – Lyski 2023”. Pięć drużyn, przez cztery godziny od 10.00 do 14.00 rywalizowało o miano najlepszego zespołu w tej edycji.

Działo się dużo. Przede wszystkim, mimo dużej różnicy wieku bo aż 16 lat pomiędzy najstarszym i najmłodszym uczestnikiem, była wspaniała koleżeńska atmosfera. Mimo tego że mecze były zacięte, każdy z zawodników chciał pograć i pobawić się a nie tylko udowodnić swoją przewagę.

👏👏👏Wielki szacun za Waszą postawą i grę, która była zacięta, bardzo wyrównana ale przede wszystkim była to postawa „fair play” i szacunek dla rywala. Ręce same rwą się do braw, po prostu super. Dziękuję kapitanom za pomoc w zorganizowaniu drużyn 💪🏻

Klasyfikacja końcowa:

🥇 I miejsce GARNUCHY pod wodzą #Rafał Kuczera
🥈 II miejsce AKS ORTOPEDIA LYSKI pod wodzą #Aleksander Wiśniewski
🥉 III miejsce LZS STOLCZYK PIEKŁO 07 pod wodzą #Marek Nowakowski
🏅 IV miejsce JD TEAM pod wodzą #Adrian Piechula
🏅 V miejsce MUŻINY pod wodzą #Paweł Marek

Mam nadzieję, że taki turniej, i po raz kolejny w takim składzie powtórzymy najpóźniej za rok. Jeszcze raz GRATULACJE dla wszystkich uczestników i WIELKIE DZIĘKI ZA UDZIAŁ!!!

Poniżej podsumowanie oraz zestawienie wyników oraz tych, którzy przy pomocy całych zespołów zdobywali punkty.

Turnieje zorganizowano w ramach zadań: "Propagowanie Aktywności Fizycznej wśród mieszkańców Gminy Lyski" oraz kalendarza Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Rybniku realizowanych przez UKS „GRACZ”.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/share/p/N3UHyvg5e4nGuNGS/

Comments are closed.