Gminne Indywidualne i Drużynowe Zawody Biegów Łyżwiarskich

Jak zwykle, U NAS DZIAŁO SIĘ!!! ⛸️⛸️

KOLEJNA EDYCJA GMINNYCH Indywidualnych i Drużynowych Zawodów Biegów Łyżwiarskich za nami!

👉 Podobnie jak w ubiegłym roku, do udziału w zawodach zaprosiliśmy szkoły naszej gminy bez ilościowego ograniczania zawodników. Taka formuła po to, aby każdy zainteresowany mógł się sprawdzić a przy okazji mógł zobaczyć, jak takie zawody są zorganizowane i jak przebiega rywalizacja. Dodatkowo dzięki uzyskanym wynikom opiekunowie czyli nauczyciele wf mogą należycie wyselekcjonować i skompletować czteroosobowe ekipy do ewentualnych zawodów powiatowych, które odbędą się 27 lutego.

👉 Nasze zawody zamknęły cykl organizacji wyjazdów szkół podstawowych na lodowisko w Pszowie. Efektem końcowym a zarazem podsumowaniem tych mini treningów oraz naszych zawodów będą Powiatowe Drużynowe i Indywidualne Zawody Łyżwiarstwa Szybkiego, które odbędą się 27 lutego br. na lodowisku w Pszowie. Jednakże w tym przypadku, szkoła wystawia reprezentacje składające się z trzech lub maksymalnie czterech zawodników w każdej kategorii wiekowej.

Tradycyjnie i zgodnie z regulaminem SZS, zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych.

Wielki szacun dla WSZYSTKICH uczestników. Każdy z nich pokonał jakieś bariery, granice, uprzedzenia i lęki stając się niezależnie od miejsca ZWYCIĘZCĄ!

Kierownictwa i Personelu Lodowiska w Pszowie DZIĘKUJEMY za pomoc w organizacji zawodów

Dziękujemy za wspaniałą współpracę z lodowiskiem 💪🏻💪🏻

http://lodowisko.pszow.pl/

Udział dzieci w zawodach był całkowicie bezpłatny a całość (transport, najem lodowiska, nagrody oraz poczęstunek) została sfinansowana ze środków własnych Uczniowskiego Klubu Sportowego „GRACZ” oraz pozyskanych z urzędu Gminy w ramach zadania „Propagowanie Aktywności Fizycznej wśród Mieszkańców Gminy Lyski”.

Dziękujemy opiekunom czyli wuefistom za pomoc w organizacji i sędziowanie, a uczestników zapraszamy za rok, na następne zawody łyżwiarstwa szybkiego 💪🏻💪🏻

📸 📸 Poniżej link do relacji fotograficznej oraz szczegółowe wyniki klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

https://www.facebook.com/share/p/xtjWLdpg8zA8JfkS/

Comments are closed.