ZAPRASZAMY NA TURNIEJE SITKÓWKI AMATORSKIEJ i KOSZYKÓWKI DAMSKIEJ

Turniej Amatorskiej Siatkówki odbędzie się w poniedziałek 24 września. Zaczynamy o godzinie 17.00, a koniec uzależniony jest od ilości drużyn. Do udziału zapraszamy drużyny obu płci oraz mieszane. Na zgłoszenia czekamy do środy 20 września. Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na udział, czyli złożenie podpisu w dniu turnieju.

Turniej koszykówki damskiej odbędzie się na obiekcie Orlik Lyski oraz na sali przy dawnym Gimnazjum w Lyskach. Rozgrywki odbędą się 25 września 2018 r. od godziny 17.30 do 20.00,
Zapraszamy każdą chcącego pograć czy to absolwentkę naszego gimnazjum czy innego, wszystkie Panie mile widziane. Zgłoś drużynę albo przyjdź indywidualnie, dla każdego miejsce w drużynie się znajdzie. Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na udział, czyli złożenie podpisu w dniu turnieju.

Comments are closed.