Terminarze rozgrywek WIOSNA 2018/2019.

TERMINARZE ROZGRYWEK DRUŻYN DZIECIĘCO MŁODZIEŻOWYCH naszego UKS-u grających w rozgrywkach Podokręgu Racibórz, w rundzie wiosennej 2018/2019: Trampkarze Młodsi C2, Młodziki Młodsze D2, Orliki E1 gr. C, Orliki Młodsze E2 gr. B.

Terminarze uwzględniają wszystkie zmiany, do których doszło od pierwszego ich udostępnienia na stronie podokręgu a także godziny odjazdu na mecze wyjazdowe. Firmą obsługującą nasze wyjazdy jest Przewóz Osób Ilona Oczko ze Zwonowic, dlatego trasa zaczynać się będzie na rondzie w Zwonowicach około 10 minut przed plonowanym wyjazdem z PKS Lyski. Bus ma 25 miejsc, dlatego zapraszamy zainteresowanych rodziców do udziału i kibicowania także podczas meczy wyjazdowych.

W związku z tym, ze kilka spotkań wyjazdowych jest w nieodległych nam miejscowościach, będziemy prosić rodziców o pomoc i przewóz dzieciaków samochodami osobowymi. Zbiórka również będzie na przystanku PKS w Lyskach, jednakże o godzinie zbiórki decydować będzie trener danej grupy rozgrywkowej. Z góry dziękujemy za pomoc, ponieważ pozwoli nam to dopiąć budżet.

Zachęcamy dzieci do udziału w zajęciach. Na dzień dzisiejszy, ze względu na problemy zdrowotne oraz rezygnację z gry,  poszukujemy chętnych wspomóc drużynę Trampkarzy Młodszych rocznik 2005 i młodsi. Chłopcy grają bardzo dobrze, wygrali dwa pierwsze mecze rundy wiosennej, z Kuźnią Raciborska 3:1 i Lubomią 3:2, ale obawa jest o ich kolejne wyniki gdy zdarzy się kontuzja albo choroba, i wtedy w związku z brakami kadrowymi utrzymanie takiego poziomu będzie bardzo utrudnione.

ZAPRASZAMY DO NAS!

TERMINARZ_C2_trampkarze_ml_2018-19_(wiosna) pop 2

TERMINARZ_D2_mlodziki_mł._2018-19_(wiosna) pop 2

TERMINARZ_E1_orliki_gr._C_2018-19_(wiosna) pop 2

TERMINARZ_E2_orliki_ml._gr._B_2018-19_(wiosna) pop 2

Comments are closed.