Pomóż nam…

Atrakcyjna oferta zajęć naszej organizacji obejmuje wykorzystanie najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ma za zadanie przyciągnąć wszystkich do aktywnego spędzania czasu, ma nas oderwać od komputera i ekranu telewizora po to, by na nowo odkryć przyjemność odpoczywania w sposób aktywny, tzn. zdrowy. 
Organizujemy systematyczne zajęcia sportowe z: siatkówki, koszykówki, piłki nożnej,
tenisa stołowego, biegania, fitnessu oraz wyjazdowe na  lodowisko i basen.

Zajęcia cieszą się sporym zainteresowaniem, systematycznie uczestniczy w nich  kilkudziesięciu obecnych i byłych uczniów naszej szkoły, a także pojawia się coraz większa liczba dorosłych.  

Tak szeroka oferta zajęć jest możliwa tylko dzięki realizacji zadań i projektów współfinansowanych przez Urząd Gminy w Lyskach, Starostwo Powiatowe w Rybniku oraz Ministerstwo Sportu.
Aby jednak realizować każdy z nich, wymagany jest wkład własny i … 
tutaj zwracamy się do wszystkich z prośbą o wsparcie!

Przekazując na naszą działalność 1%  swojego podatku, umożliwiasz zdrowy rozwój przyszłych pokoleń!

Przekazane przez Państwa fundusze zostaną wykorzystane zgodnie z naszymi założeniami statutowymi, finansując poszczególne części różnych zadań: zakup posiłków regeneracyjnych na turnieje i zajęcia sportowe (woda mineralna oraz kołaczyki),    opłacenie transportu na turnieje wyjazdowe, zajęcia z łyżwiarstwa oraz pływania, wycieczki turystyczne dla młodzieży, zakup sprzętu sportowego oraz  wszystko to, co pozwala realizować szeroko pojętą rekreację.

Jak przekazać 1% podatku???

Wypełniając swoje zeznanie podatkowe PIT36,  PIT37, PIT38 wpisz w odpowiednią rubrykę nazwę naszej organizacji:
Uczniowski Klub Sportowy „GRACZ”

oraz podaj numer KRS 0000342865

     

 

Comments are closed.