Podsumowanie Konkursu Sportowego 2017/2018

21 i 22 czerwca rozdaliśmy kilkadziesiąt medali oraz statuetek a także sportowych upominków.

Tradycyjnie w ostatnie dwa dni roku szkolnego podsumowujemy Wasz udział w zajęciach sportowych oraz zawodach. W sumie tych zajęć było prawie 150 a uczestniczyliście w prawie 50 zawodach i turniejach międzygimnazjalnych nie licząc zawodów szkolnych. Dodatkowo wyjechaliśmy 2 razy na basen i 7 razy na lodowisko. Każdy udział był zapisywany i punktowany zgodnie z regulaminem. Jak zwykle do samego końca rywalizacja była zacięta ale wygrali najaktywniejsi a poza tym wszechstronni. Szczególny podziw i uznanie dla tych wszystkich z Was, którzy do tego stopnia się zaangażowali, że co najmniej dwa razy w tygodniu byli na zajęciach uzyskując przeszło 45 obecności czy to na lodowisku, basenie lub na UKS-ach. Obecność ta poparta udziałem w zawodach to klucz do sukcesu w całej rywalizacji.

Wśród pań na pierwszym miejscu był dublet, wygrały Dorota Chrapek i Weronika Socha, które z wynikiem 307 punktów nie dość, że pobiły absolutny rekord to jeszcze o 120 punków wyprzedziły koleżanki na dalszych miejscach. Drugie miejsce zajęła Joanna Kuszpińska a trzecie Natalia Markiefka.

Wśród panów dzięki systematycznemu udziałowi w zajęciach, a także upartej konsekwencji, wygrał Marek Nowakaowski zdobywając w sumie 301punktów. Wicemistrzem w klasyfikacji ze stratą 28 punktu został Jakub Max, który w ilości udziału na zajęciach w niczym nie odbiegał od zwycięzcy ale zabrakło trochę udziału w zawodach. Trzecie miejsce zajął Dawid Niewrzoł. Gratulujemy wszystkim a przede wszystkim tym, którym się jeszcze coś CHCE, bo tak naprawdę ta rywalizacja ma nagrodzić aktywnych, podkreślić ich zaangażowanie i trud (większość z nich jest z poza Lysek i na zajęcia musiał jakoś dojechać a później wrócić). Konkurs ma także być motorem i motywacją do aktywności.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za chęci, udział oraz gratulujemy wyników i drobnych upominków.

Absolwentom życzymy w przyszłości sukcesów nie tylko sportowych ale także zawodowych, naukowych oraz życiowych. Wszystkiego najlepszego.

Zapraszam do zabawy w przyszłym roku szkolnym.

Medale oraz nagrody zostały sfinansowane ze środków Uczniowskiego Klubu Sportowego „GRACZ” uzyskanych z dotacji Urzędu Gminy oaz 1% za 2016 rok oraz z pieniędzy Szkoły Podstawowej w Lyskach.

Do pobrania:

Regulamin Konkursu Sportowego - 2018
Wyniki skrócone
Wyniki całościowe

Comments are closed.